www.magiskasnamelis.lt
/


Erdvė vaikams

 

 

Krikštynos studijoje


Mūsų studija labai smagi vieta jaukiai krikštynų šventei Kauno centre!

Būdamos pačios mamos ir dirbdamos su vaikais bei jų šventėmis, nusprendėm, kad mums svarbu yra jūsų ramybė, kuo mažesnis jaudulys svarbią dieną ir kuo mažesnis rūpestis dėl šventės vietos, dekoravimo, maisto tiekėjų, animatorių, saldaus stalo ir kitų akcentų. Todėl šventės dieną studijoje vyksta tik viena jūsų šventė, kuriai ruošiamės ramiai, be skubėjimo, sutartu laiku galit atvykti pasilikti daiktus ir kitus šventės akcentus. Tinkamiausią šventės pradžios laiką renkatės jūs!

Studijoje krikštynų šventės metu jums galime pasiūlyti svečių susėdimą 18ai žmonių aplink mūsų stalą (vaikams yra atskiras staliukas), bet labai rekomenduojam ir švediško stalo variantą, tuomet studijoje gali švęsti apie 20-22 žmonės.


Studijos nuomos kaina 2020 metams 170 eur 4 val šventei be dekoro*

*Į kainą įskaičiuota visi reikalingi indai šventės metu (lėkštės, taurės, įrankiai, popierinės servetėlės, saldžiam stalui tortinė). Vaišiname kava, bei arbata, paruošiame vandens su citrina.

Studijos nuomos kaina 2020 metams 350 eur su dekoru.**

** Į kainą įeina visi reikalini indai, gėlės ant bendro stalo, saldaus stalo dekoras su mūsų saldaininėmis, tortinėmis, balionų arka ar kiti bendrai aptariami dekoro sprendimai. Vaišiname kava, arbata bei būna paruoštas vanduo su citrina.

Dirbame su geriausiais maisto tiekėjais, nuo šaltųjų iki karštųjų patiekalų bei desertų.

Turime privačią lauko terasą!